• Terasa
  • Tenis
  • Volejbal
  • Futbal / Beach socer
  • Speed bedminton
  • Sauna
  • Ubytovanie
  • Bazen

ORLIK OPEN 2013

Dátum: 18.5.2013 od 9:00
Miesto: Športový areál Orlík, Zvolenská priehrada 119, Zvolen
GPS: 48°33'13.33"N, 19°10'14.37"E
Kategórie: mix
Štartovné: 10 € / osoba
V cene štartovného: tričko podujatia, 2x isotonický nápoj Rauch
Občerstvenie: možnosť zakúpiť na mieste - bar, gril, občerstvenie
Výhry: hodnotné vecné výhry
Max. počet družstiev: 32
Systém turnaja: štvorčlenné (päťčlenné) základné skupiny, následne pavúk, bude upresnené v deň turnaja


Je potrebné sa zaregistrovať aj uskutočniť platbu štartovného vopred!

REGISTRACIA NA: http://www.beachopenseries.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=60&Itemid=71

 

Účasť: Turnaj v plážovom volejbale sa uskutoční dňa 18.5.2013 v športovom areáli Orlík vo Zvolene. Na turnaji v roku 2013 môžu štartovať neregistrovaní aj registrovaní hráči zo Slovenska a tiež zahraniční hráči, prípadne registrovaní hráči s licenciou (ak im to vlastná federácia vydávajúca licencie dovoľuje). Z bezpečnostných dôvodov majú právo účasti muži a ženy nad 16 rokov.

Systém: Hrací systém pozostáva z dvoch častí – základné skupiny a pavúk (play-off). Základné skupiny sú štvorčlenné, hrá sa systémom každý z každým, predbežne na dva víťazné sety do 15, prípadne tretí set do 10, v oboch prípadoch s rozdielom dvoch bodov bez stropu. Prvý dvaja v poradí zo skupiny postupujú do horného pavúka (hrajú o umiestnenie v poradí 1. ÷ 16., tretí sa štvrtý zo skupiny postupujú do dolného pavúka (hrajú o umiestnenie v poradí 17. ÷ 32.) Hrací systém môže byť upravený ráno pred prvým zápasom, podľa počtu zúčastnených družstiev, zmeny počasia, atď.

Prihlášky: Uzávierka prihlášok je v piatok, 17.5.2013. Organizátor má právo ukončiť prihlasovanie po prihlásení maximálneho počtu družstiev (predbežne 32), ostatné družstvá budú zaradené do zoznamu náhradných družstiev. Zaregistrovať sa dá výhradne cez internet prostredníctvom registračného formulára. Registrácia sa považuje za úspešnú po odoslaní potvrdzujúceho e-mailu o prijatí platby štartovného. Zaplatené štartovné sa nevracia.

Prezentácia: ráno pred podujatím v čase 8:30 – 8:45.

Ihriská: Organizátor má k dispozícii 5 ihrísk v areáli. Ihrisko je vybavené sieťou, anténkami, páskami a ochrannými sieťami.

Výsledky: Vyhlásenia výsledkov sa musia zúčastniť prvé 3 družstvá. Organizátor je povinný vyhlásiť víťazov. Výsledky turnaja budú prezentované aj na internete.

Lopty: Oficiálna hracia lopta je Mikasa VLS300.

Rozhodcovia: Na turnaji nebudú k dispozícii oficiálni rozhodcovia, hráči si pískajú sami. Finále môže rozhodovať rozhodca, jeho výber je v kompetencii organizátora.
 

045 / 5362110
0907 324 262 / 0905 856 907

UbytovanieNaSlovensku.EU

Ubytovanie Zvolen pozýva na vstup do krásneho Zvolenského zámku, prechádzku k Pustému hradu aj poučnú návštevu Lesníckeho a drevárskeho múzea. Ak vás zláka ubytovanie Banská Bystrica, môžete spoznávať historické centrum krajského mesta alebo sa okúpať v areáli Aqualandu. A nezabúdajte, tá najlepšia dovolenka na Slovensku vás očakáva na serveri Ubytovanienaslovensku ;)